witaj na monkeysgrip.pl

News

Nowe modele rękawic już w styczniu!

Rękawice Monkey's GripPodczas tegorocznego KFG zaprezentowaliśmy dwa nowe modele z serii próbnej, które przyjęto z dużym entuzjazmem. Pierwsza rękawica to długo oczekiwany model zapewniający ciepło i pełną wygodę użytkowania. Jest to rękawica bez palców, która w jednym ruchu staje się funkcjonalną i ciepłą łapawicą. 

KFG - 20% rabat przy zakupie co najmniej dwóch modeli

KFG promo

Dla tych, którzy nie będą  mieli okazji spotkać się z nami na KFG i skorzystać z dostępnych tam promocji uruchomiliśmy promocję online ważną do końca niedzieli (8 grudzień, 2013). 

Promocja KFG - 20% zniżka na całe zamówienie w przypdaku zakupu co najmniej dwóch modeli rękawic w naszym sklepie internetowym. 

Ważne do końca 8.XII.2013

Będziemy na KFG

KFG 2013

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych poznaniem Monkey's Grip do odwiedzenia Naszego stoiska na tegorocznym KFG. W tym roku stoimy w drugiej sali. Zaprezentujemy kilka nowych modeli rękawic. Chętnie wysłuchamy Wasze pomysły na nowe modele rękawic.

Jak co roku będzie to okoliczność do zakupu rękawic MG w atrakcyjnych cenach.

Alaska - Mount Huntington

Alaska Monkey's Grip

Podczas dwóch kwietniowych tygodni na lodowcu Tokositna na Alasce dzialal zespól Polskiego Zwiazku Alpinizmu w skladzie Michal Kasprowicz, Dawid Sysak i Rafal Zajac. Zespolowi udalo sie dokonac pierwszego polskiego wejscia na piekny i trudny szczyt Mount Huntington.W trakcie wyprawy uzywano 4 modeli rekawic Monkey's Grip:PowerLoad, PowerLoad ocieplany (wersja na zimniejsze warunki), Neo2 i Yeti.

Sath Marau (Karakorum, climbing movie)

Z przyjemnoscia zamieszczamy filmu z wyprawy Batura Muztagh Pakistan, podczas której wykorzystywano rekwice Monkey's Grip modele PowerLoad, Warm, Neo. Zespólowi udalo sie wytyczyc nowa 1300 metrowa linie, która wyceniono na D/D+ (bardzo trudna, nachylenie lodu do 70 stopni). Gratulacje!

6-10 of 25