witaj na monkeysgrip.pl

Monkey's Grip Team

Hard Camping – pierwsze wrażenia

Od lewej: Rafał Zając, Marcin Rutkowski (ProguidePL) Wojtek Ryczer

Wspominaliśmy już o nowej polskiej drodze Hard Camping zrobionej z udziałem naszego MG Teamu, gdzie mieliśmy okazję sprawdzić nowy model PowerLoad w boju. Cytując Rafała "używalem nowego modelu i jestem zachwycony..." chcemy się podzielić pierwszymi wrażaniemi z używania nowych modeli rękawic MG na sezon 2015/2016.

Rękawice Monkey’s Grip w warunkach alpejskiej zimy

Monkey's Grip Alpy

Na rozgrzewkę w lutym 2014, zespół Marcin Woźniak-Rafał Zając przeszedł klasyk Plan de l’Aigiuille, czyli Fil a Plomb na Rognon du Plan (III, 4+, 700m). Rozgrzewka była solidna, bo obejmowała torowanie w głębokim śniegu po kilkutygodniowych opadach i delikatne dziabanie po wątłych polewkach.

Alaska - Mount Huntington

Alaska Monkey's Grip

Podczas dwóch kwietniowych tygodni na lodowcu Tokositna na Alasce dzialal zespól Polskiego Zwiazku Alpinizmu w skladzie Michal Kasprowicz, Dawid Sysak i Rafal Zajac. Zespolowi udalo sie dokonac pierwszego polskiego wejscia na piekny i trudny szczyt Mount Huntington.W trakcie wyprawy uzywano 4 modeli rekawic Monkey's Grip:PowerLoad, PowerLoad ocieplany (wersja na zimniejsze warunki), Neo2 i Yeti.

Sath Marau (Karakorum, climbing movie)

Z przyjemnoscia zamieszczamy filmu z wyprawy Batura Muztagh Pakistan, podczas której wykorzystywano rekwice Monkey's Grip modele PowerLoad, Warm, Neo. Zespólowi udalo sie wytyczyc nowa 1300 metrowa linie, która wyceniono na D/D+ (bardzo trudna, nachylenie lodu do 70 stopni). Gratulacje!

1-5 of 15

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3