witaj na monkeysgrip.pl

Rękawice Monkey’s Grip w warunkach alpejskiej zimy

Monkey's Grip Alpy

Na rozgrzewkę w lutym 2014, zespół Marcin Woźniak-Rafał Zając przeszedł klasyk Plan de l’Aigiuille, czyli Fil a Plomb na Rognon du Plan (III, 4+, 700m). Rozgrzewka była solidna, bo obejmowała torowanie w głębokim śniegu po kilkutygodniowych opadach i delikatne dziabanie po wątłych polewkach.

Nowe modele rękawic już w styczniu!

Rękawice Monkey's GripPodczas tegorocznego KFG zaprezentowaliśmy dwa nowe modele z serii próbnej, które przyjęto z dużym entuzjazmem. Pierwsza rękawica to długo oczekiwany model zapewniający ciepło i pełną wygodę użytkowania. Jest to rękawica bez palców, która w jednym ruchu staje się funkcjonalną i ciepłą łapawicą. 

KFG - 20% rabat przy zakupie co najmniej dwóch modeli

KFG promo

Dla tych, którzy nie będą  mieli okazji spotkać się z nami na KFG i skorzystać z dostępnych tam promocji uruchomiliśmy promocję online ważną do końca niedzieli (8 grudzień, 2013). 

Promocja KFG - 20% zniżka na całe zamówienie w przypdaku zakupu co najmniej dwóch modeli rękawic w naszym sklepie internetowym. 

Ważne do końca 8.XII.2013

Będziemy na KFG

KFG 2013

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych poznaniem Monkey's Grip do odwiedzenia Naszego stoiska na tegorocznym KFG. W tym roku stoimy w drugiej sali. Zaprezentujemy kilka nowych modeli rękawic. Chętnie wysłuchamy Wasze pomysły na nowe modele rękawic.

Jak co roku będzie to okoliczność do zakupu rękawic MG w atrakcyjnych cenach.

6-10 of 27